Slupečná - Lipno nad Vltavou.

Prodej domu - penzionu s celoročním provozem v Lipně nad Vltavou - Slupečná, pozemek 4054m2, který je určený k výstavbě až 2 rodinných domů.

10.900.000 CZK
Typ:
Commercial space
Floor area:
270 m2
Land area:
4054 m2
Description of the property:

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji velmi udržovaný a prostorný rodinný dům, který se nachází na velmi pěkném a klidném místě u Lipna nad Vltavou v lokalitě Slupečná. Dům slouží v současné době jako penzion s celoročním provozem a zavedenou klientelou. Velkou výhodou je stavební pozemek za domem, který je oddělen geometrickým plánem (GP bude vložen spolu s kupní smlouvou do katastru nemovitostí), dá se tedy odprodat i samostatně. Pro případné rozšíření ubytovací kapacity je na pozemku možnost stavby 2 rodinných domů, případně chat nebo umístění mobilheimu. Zahrada je krásně udržovaná a nachází se na ní venkovní zapuštěný bazén, zastřešená terasa s posezením(cca20mís­t), dále garáž (31m2) pro 2 os.auta, dílna. U domu je také parkoviště (zpevněná plocha) pro 8 aut, a dále stodola (53m2) se zvýšeným podkrovím a 3 boxy pro koně (norma EU) + přípravna. Skleník 3 × 3m.Celý pozemek je oplocený se 3 vjezdy, část s hosp.budovou je oddělena plotem. Oplocení – drátěný plot výška 150 cm,z čelní strany plaňkový plot. Rok výstavby 1990 – 1993, rok rekonstrukce 2005/6. Obv. zdivo z pálených děrovaných cihel 45 cm. Dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci,elek­třina 220 + 380 V ( HDO). Vytápění je zajištěno ústředním topením (litinové radiátory), kotel na tuhá paliva +elektro kotel. Rozvody elektro v mědi. Rozvod vody v plastu. Okna a dvoje vstupní dveře plastová, nové schodiště, podlahy, fasáda 6/2015. Celková plocha 4 054m2.
Obec Slupečná, byla až do výstavby sídliště Lipno obcí, od roku 1954 je osadou Lipna nad Vltavou s trvalým osídlením. Okolí Lip. nádrže nabízí možnosti pro turistiku a cykloturistiku. V blízkosti Lipna se nachází mnoho výletních cílů, z nichž mnohé jsou unikátními přírodními či kulturními památkami. Regionem Lipenska prochází množství značených cyklistických stezek a cyklotras s dobrou návazností na trasy v ostatních regionech jižních Čech či hornorakouského Waldviertelu. Veškerá občanská vybavenost cca 900m.

Dispoziční řešení – suteren- společenská místnost (příp. restaurace) pro hosty včetně barového pultu, skladovací prostory, toalety (muži, ženy), úklidová komora. Ze suterenu je vstup spojovací chodbou do bytu majitele.

I.NP – z úrovně zahrady se nachází samostatný vstup do mezonetového bytu majitele a dále zádveří, samostatný vchod, spojovací chodba, 4 pokoje k pronájmu, toalety + WC k pokojům, zádveří vchodu do domu.

2.NP – byt majitele dispozičně řešený jako 5+1 + podkroví.

Úložný prostor pod střechou.

Real num.:
CB160826
Real num.:
CB160826
Exclusively:
Yes
Operation:
Sale
Property:
personal
Address:
Lipno nad Vltavou
Slupečná
Floor area:
270 m2
The location of the object:
quiet residential area
Land area:
4054 m2
Construction:
brick
Age of the building:
1993
The year of reconstruction:
2006
Gas at the property:
possibility of introducing
Electricity at the property:
230 V, 400 V
Water supply:
Water supply
Date of last modification:
23.6.2018
PENB:
G - Mimořádně nehospodárná
real estate broker: Eva Kubátová
Seller:
Eva Kubátová
telefon: 725967067
eva.kubatova@sorent.cz

Please fill in the following form for information without obligation:

* Name * Tel. No.
* Email
* Your message