Lipno nad Vltavou

Pronájem mezonetového apartmánu 2+kk s výhledem na jezero - rezidence MOLO Lipno.

25.000 ,- per month
Floor area:
75 m2
Description of the property:

Nabízíme exkluzivní nabídku luxusního, podkrovního mezonetového apartmánu 2+kk, který je k dispozici v Lipně nad Vltavou – v resortu MOLO Lipno.
Tento apartmán je zcela nový a dosud nebyl pronajat. Je kompletně vybaven, má 2 koupelny a má vše, co potřebujete pro pohodlný pobyt. Vybavení zahrnuje i pračku, sušičku, ručníky a povlečení.

Apartmán se nachází ve 3. patře a nabízí nádherný výhled na jezero z prostorného balkonu. K apartmánu také náleží prostorný sklep o rozloze 8,20 m2, což je ideální pro uskladnění kol, lyží apod. Sklep se nachází hned u vnitřního parkovací stání..

Majitel hledá nájemce, kteří budou nemovitost užívat pouze pro sebe a blízkou rodinu. Další přepronájem apartmánu není povolen.
Na recepci je možné využít i úklidovou službu.

Obec Lipno nad Vltavou je významnou rekreační oblastí. Lipenská přehrada umožňuje provozování prakticky všech druhů vodních sportů. Přírodní a klimatické podmínky jsou příznivé pro windsurfing a jachting. Milovníci koupání uvítají bohatou nabídku pláží a dobrý přístup k vodě. Na své si přijdou také příznivci rybolovu, pro něž je rozlehlá plocha lipenské nádrže nefalšovaným rájem.V období léta jsou pravidelně pořádány závody ve vodním slalomu, popř. raftingu na úseku toku Vltavy pod hrází přehrady. Nepřeberné možnosti trávení volného času umocňuje například nedaleké golfové hřiště či celoročně provozovaná bobová dráha, v případě špatného počasí je návštěvníkům k dispozici lipenský Aquaworld. Ani milovníci zimních sportů nepřijdou zkrátka – v těsné blízkosti obce se nachází Skiareál Kramolín, který patří mezi nejmodernější lyžařská centra v České republice a svou bohatou nabídkou je zaměřen především na rodiny s dětmi. Skvělé možnosti sjezdového lyžování doplňuje téměř 40 km upravovaných běžkařských tras.

No. of real est.:
CB-230730
No. of real est.:
CB-230730
Exclusively:
Yes
Operation:
Rent
Property:
Osobní
Reservation:
Reserved
Address:
Lipno nad Vltavou
516
Floor area:
75 m2
Balcony area:
8 m2
Basement area:
8 m2
Storey:
4th storey
Construction:
Cihlová
Age of the building:
2022
Transport accessibility:
0
Gas at the property:
Individuální
Water supply:
Dálkový vodovod
Date of last modification:
6.12.2023
PENB:
G - Extremely uneconomical
PENB type:
Decree č. 78/2013 Sb.
real estate broker: Eva Kubátová
Seller:
Eva Kubátová
telefon: 725967067
eva.kubatova@sorent.cz

Please fill in the following form for information without obligation:

* Name * Tel. No.
* Email
* Your message